אימון אישי

ניקה גילת - אימון אישי

מימוש הפוטנציאל, חיזוק החוסן האישי והביטחון העצמי

בתור מאמנת אישית, אני אסירת תודה על כך שאני חלק ממסע ההתפחות ומימוש הפוטנציאל של כל אחד ואחת שמגיע/ה אלי,
מה יכול להיות מרגש ומשמעותי יותר מאשר להתמקם בלב של התהליך המרתק של שיפור אישי ושינוי חיים?

אז מה בעצם קורה בתהליך האימון?

באימון העבודה היא מובנת ומסודרת, המתאמן מגיע אלי לתהליך אימוני עם סוגייה מסויימת אותה הוא רוצה לפתור. כמובן שהסוגייה הזאת לא תמיד ידועה מראש, במקרה כזה נגדיש את החלק הראשון של התהליך לאיתור ומיקוד המטרה עליה נרצה לעבוד.

 

המתאמן יציב לעצמו יעד מדוייק ומוגדר בזמן, בדרך כלל 10-20 מפגשי אימון, יחד עם זאת המתאמן יקבל כלים אימוניים ויוכל להמשיך ולהגשים יעדים גם ללא הליווי שלי.

 

בזמן תהליך האימון המתאמן מקבל הרבה מעבר לאותה המטרה שהציב, הוא עובר תהליך רגשי, מתקרב לעצמו ומגלה את החוזקות שלו, דבר שיתרום לערך העצמי, לביטחון עצמי, שיפור ויעול של אינטרקציות חברתיות, מסוגלות, חוסן ועוד נושאים רבים אחרים.

 

הפרקטיקה של האימון האישי מבוססת על הפסיכולוגיה החיובית, זהו כלי נגיש ופרקטי שיכול להפוך את היומיום של כל אחד לשיגרה של בריאות ואיכות חיים.

אז מה בתכלס?

10-20 פגישות אישיות בהן אנחנו מציבים מטרת-על עיקרית ומספר יעדים קטנים לאורך הדרך. תוך כדי העבודה אנחנו מזהים דפוסי חשיבה והרגלים מעכבים ומשנים אותם בעזרת כלים פרקטיים מותאמים אישית.

 

מדובר בעבודת עומק שדורשת הרבה מוטיבציה והתמדה וממש לא פתרון קסם. התהליך מוגבל בזמן ולכן המתאמן צריך להגיע עם מוטיבציה גבוהה לשינוי ועשייה ובשילוב עם מודלים מעולם הפסיכולוגיה החיובית וכלי אימון פרקטיים אותם הוא יקבל בקליניקה, ההצלחה מובטחת.

מה אני מציעה?

דבר ראשון נקבע לנו שיחת טלפון ונכיר. תיאום הציפיות הראשוני הוא מאוד חשוב על מנת שנוכל לצאת לדרך משותפת.

 

האימון יתבצע באופו פרונטלי בקליניקה שלי ברמת גן או בזום, זה נתון להעדפת המתאמן ושתי האופציות יביאו בסופו של דבר לאותה התוצאה המבורכת.

אז בואו נצא לדרך:

אימון אישי - לקריאה נוספת