פיתוח קריירה

ניקה גילת - פיתוח קריירה

ייעוץ ואימון קריירה

בימינו גיל אינו פונקציה בכל מה שקשור לשינוי קריירה ומימוש עצמי בתחום התעסוקה. אני מלווה מגוון רחב של לקוחות שנמצאים בצומת דרכים בתחום הקריירה והם מופתעים לגלות שההזדמנויות שלהם בעולם התעסוקה הרבה יותר מגוונות ורבות ממה שתיארו לעצמם.

ייעוץ ואימון קריירה הוא שילוב משלים בין ידע וכלים מובנים אותם מקבל הלקוח לשינוי תפיסתי (הרגלים וחשיבה) שמתעצב עם הזמן בעזרת תרגילים אימוניים שבאים לידי ביטוי לאורך כל תהליך הליווי.

 

ליווי קריירה אורך בדרך כלל בין 3 ל-20 פגישות אישיות.

אימון עסקי

בסביבת עסקים דינמית ומשתנה, אני מציעה אימון עיסקי הוליסטי מותאם אישית שמטרתו תכנון והקמה של עסק חדש או שינוי ושיפור ביצועים בעסק קיים. בהתאם לרצונך ולצרכי העסק, נתאים נהלי עבודה מדוייקים ונתמקד בנושאים ניהוליים כמו ניהול משא ומתן, שירות וקשרי לקוחות, פיתוח עסקי, ניהול צוות או כל מטרה מדידה אחרת שתוצב.

 

תהליך של אימון עיסקי אורך בדרך כלל בין 5 ל-10 פגישות אישיות.

ייעוץ לימודים והכשרות

לפעמים ריבוי האפשרויות מבלבל אותנו עוד יותר ומקשה עלינו לקבל החלטה. זה קורה הרבה כשאנחנו צריכים לבחור מקצוע לחיים או לפחות לתקופה הקרובה… יש כל כך הרבה אוניברסיטאות, מכללות, תכניות, תכנים ומסגרות לימודיות בכלל שלפעמים אנחנו לא יודעים בכלל מאיפה להתחיל לבדוק.

בתהליך ייעוץ לימודים אנחנו נזהה את הצרכים, נגדיר מטרות ונתאים את תוכנית הלימודים שנותנת את המענה הכי נכון לצרכים ולכישורים של כל לקוח. לפעמים אף נגלה שלימודים זה לא המענה הנכון כלל והצורך הוא אחר לגמרי. מה שבטוח הוא שנעבור תהליך עומק של הכרה ופיתוח אישי.

 

ניתן לקבוע פגישה אחת של ייעוץ לימודים ממוקד.

לכל אחד מאיתנו היה חלום כשהיינו קטנים "מה אני רוצה להיות כשאהיה גדול/ה"? אף פעם לא מאוחר מדי להגשים חלומות

רוצה לשמוע איך אפשר לעשות את זה?

פיתוח קריירה - לקריאה נוספת

  • ייעוד, הגשמה עצמית ומשמעות הם רק חלק קטן מהמושגים שמעורבים בבחירת הקריירה שלנו. פעם היה הרבה יותר פשוט כשהיינו צריכים לבחור בין רופא לעו"ד J היום המגוון הרחב של האפשרויות מציף ומבלבל אותנו ומקשה עלינו להחליט "מה נרצה להיות כשנהיה גדולים?".