מי אני

מאת tomm

מי אני

שלום! אני ניקה. יועצת ארגונית (MSc) ומאמנת, מומחית בתחום הפיתוח האישי והארגוני, מספקת כלים וטכניקות מתקדמות למנהלים בעולם העיסקי והחברתי. יש לי ניסיון מגוון בעולם הארגונים העיסקיים והחברתיים.

 אני מבינה את האתגרים של מנהלים וצוותים בעולם העבודה המשתנה והשקפתי הייחודית מאפשרת לי להביא גישה משולבת, יצירתית, ומותאמת אישית לכל מקרה.

כלים אימוניים

בעלת ניסיון מוכח בתחום האימון, אני מתמקדת בפיתוח מנהיגות ואימון קריירה בדגש על כישורים אישיים ומקצועיים. תהליכי האימון שלי כוללים אימון מנהלים בחברות, צוותי עבודה וגם אנשים פרטיים. באתר אני מספרת על תהליכי אימון בכלל ועל חבילת האימון שאני מציעה.

כלים הוליסטיים

בעבודתי אני משלבת כלים מעולמות הפסיכולוגיה החיובית, מיינדפולנס, יוגה, ומדיטציה, עברתי הכשרות מקצועיות בכל התחומים הנ"ל ואני עושה התאמה מדוייקת ומותאמת אישית לכל מתאמן ונועץ. אני מאמינה בגישה הוליסטית, ועל כן אין זה נכון להפריד בין פרקטי לרגשי בתהליכי פיתוח אישי והשילוב ביניהם הכרחי לטובת התפתחות אישית ומקצועית אולטימטיבית.

ומה עכשיו?

אני מזמינה אתכם להחשף לתכנים שלי כאן באתר ולהיות איתי בקשר. המטרה שלי היא לקחת חלק בדרך שלכם להצלחה אישית ומקצועית, ביחד נציב יעדים ונבנה תכנית אפקטיבית להשגתם, נשפר ביצועים, נשנה תפיסות ודפוסי חשיבה, נחזק את החוסן האישי ואת הביטחון העצמי וניצור את החיים שתמיד חלמתם עליהם.

אשמח להיות חלק מהמסע שלכם לפיתוח והצלחה!