מי אני

מאת tomm

מי אני

אני מאמינה שלכל אדם יש את כל מה שהוא צריך כדי להגשים את עצמו, לעסוק בתחום שיעשה לו טוב ולחיות בשלום עם עצמו ועם סובביו. הדבר היחיד שעומד בדרכינו להגשמה עצמית הוא אנחנו, לרוב אנחנו לא מספיק קשובים לעצמינו ומפספסים את המהות האמיתית שלנו. 

חוסר האמונה שלנו בעצמינו וביכולות שלנו הוא המכשול העיקרי והסיכויים להצליח (בכל דבר) ללא אמונה הם נמוכים מאוד.

ברגע שאדם מבין במה הוא רוצה לעסוק ומאמין שיש לו את כל מה שהוא צריך על מנת להצליח, מתחיל השלב המרגש ביותר והוא בניית מסלול מותאם אישית להצלחה הייחודית שלך! כל אדם הוא עולם בפני עצמו ואני מזמינה אתכם לגלות את הכוח והייחוד שלכם ביחד איתי.

הדרך להגשמה עצמית מלאה במכשולים וככל שנזהה את המכשולים הללו מוקדם יותר כך נצליח לחיות חיים מלאים ומספקים יותר. 


כמנטורית אני יודעת לכוון את היוזם למקומות הפנימיים שמפריעים לו לגדול ולהתפתח, מראה לו שזה לא אפקטיבי לברוח מהם ומחזקת אצלו איכויות מרכזיות שיעזרו לו בהתמודדות מולם. לכל אדם בריא יש את הכוחות והכלים להתמודד עם כל קושי שעומד בדרכו ואני אהיה שם כדי להראות לו שיכולת המסוגלות שלו גדולה הרבה יותר ממה שנדמה לו.

לא תמיד ידעתי לגשת לפחדים, לכאבים ולהתמודדויות רגשיות של אחרים ובטח שלא לשלי. כל מה שרציתי היה לחיות, ללמוד, לעבוד, למצוא זוגיות, להקים משפחה ולהנות מהחיים. הייתי מאוד ממוקדת וידעתי בדיוק מה אני רוצה, או לפחות כך חשבתי…

 

די במהרה גיליתי שיש משהו שעוצר בעדי מלהתקדם, למרות שלמדתי ועבדתי לאורך כל השנים הרגשתי שחסרה לי ההתפתחות האישית. קצב חיי היה מאוד מהיר ולא עצרתי להתבונן בהם. היום אני מבינה שהסיבה הייתה נעוצה בפחד שלי שאראה משהו שלא אהיה מרוצה ממנו ולא ב”חוסר הזמן” כפי שתרצתי לעצמי.

תחומי הטיפול

יעוץ ופיתוח קריירה

יעוץ ופיתוח קריירה

אימון אישי ועסקי

אימון אישי ועסקי

מנטורינג לצעירים

מנטורינג לצעירים